MILUJEME KVALITNÚ KOZMETIKU

Na trhu je veľké množstvo kozmetických značiek a produktov. Produkty, ktoré vám tu predstavujem, reálne a dlhodobo nájdete v mojej kúpeľni. Pri výbere produktov zaváži nielen ich kvalita, cena, dizajn, funkčnosť, ale tiež príbeh, ktorý za značkou stojí. 

Merumaya - britská nezávislá značka, ktorej zakladateľkou je Maleka. Po rokoch korporátneho života (pre značky Clinique, Origins a Lancome) sa rozhodla ísť svojou cestou a založila si vlastnú značku. Jej cieľom je pomôcť ženám nájsť svoju krásu, dôveru, oceniť sa a usiluje sa o rovnosť žien. Tiež si uvedomuje, že starnutie je prirodzené a nesnaží sa s ním bojovať, je presvedčená, že krása nemá vek a v popise svojich produktov uvádza, že sú určené na "youthful aging", čiže mladistvé starnutie.

Marina Miracle je  100 % prírodná starostlivosť o pokožku vyrobená v Nórsku pre ľudí, ktorí hľadajú vysoko kvalitnú, luxusnú a bezpečnú starostlivosť o pleť.  Produkty Marina Miracle získali už 28 medzinárodných ocenení a 12 nominácií. V roku 2019 značka získala ocenenie "Najlepšia prírodná/ekologická kozmetická značka" v súťaži "Beauty Shortlist Awards".  

Ak raz vyskúšate ich čistiaci balzám alebo masku, nebudete chcieť iné.