To najlepšie pre vašu pleť 

Relaxačné pleťové SPA ošetrenie alebo intenzívne procedúry na riešenie problémov pleti ?

Máme riešenie pre každého !

Vyberáme pre vás to najlepšie a preto sú všetky ošetrenia zostavené podľa protokolov prémiovej americkej kozmetiky Image Skincare.

Našim hlavným mottom je "prevencia a korekcia". Našim cieľom je edukácia v starostlivosti o pleť v domácich podmienkach tak, aby bola vaša pleť hydratovaná a zdravá. V salóne využívame moderné a prirodzené metódy, ktoré pomáhajú zmierniť príznaky starnutia - masáže a intenzívnejšie metódy. 

Váš pobyt u nás a moje ruky majú byť pre vás zážitkom. Samotná masáž bez použitia našich prémiových produktov by takýmto zážitkom nebola a preto masáž ako samotnú službu neposkytujeme.

Naše ošetrenia 

Čistenie pleti "young" - základné kozmetické ošetrenie určené pre tínedžerov: dvojfázové čistenie, peeling podľa stavu pokožky, hĺbkové čistenie ultrazvukom, manuálne dočistenie podľa potreby, dezinfekcia ozonizérom, maska, záverečná starostlivosť.  60 minút - 30€

Čistenie pleti s masážou - vhodné pre pleť 30+  kozmetické ošetrenie : dvojfázové čistenie, peeling podľa stavu pokožky, hĺbkové čistenie ultrazvukom, manuálne dočistenie podľa potreby, dezinfekcia ozonizérom, masáž tváre, krku a dekoltu, maska, záverečná starostlivosť. 90 minút - 60€

Image Skincare ošetrenia 

O2 lift by Image Skincare - omladzujúce ošetrenie, ktoré pomocou kyslíka, kmeňových buniek rastlinného pôvodu, peptidov a rastlinných zložiek s vysokou koncentráciou enzýmov vypĺňa pleť, vďaka čomu bude pleť krásna, svieža a obnovená. Ošetrenie pleť hydratuje, odstraňuje nečistoty, a navracia pleti zdravý vzhľad. 

60 minút - 55€

Rozjasňujúce ošetrenie Illuminate & Glow - komplexná starostlivosť o pleť, ktorá spája najnovšie inovatívne technológie na rozjasnenie pleti s cieľom napraviť všetky formy hyperpigmentácie bez vysušenia. Tón pokožky sa okamžite upraví, zjednotí a pleť získa žiarivý vzhľad. Ošetrenie ideálne pre všetky typy pleti. 

60 minút - 70€

Probiotické čistiace ošetrenie - kombinácia silných antibakteriálnych peptidov a kyseliny salicylovej, spolu s upokojujúcimi rastlinnými zložkami vhodné pre mastnú, aknóznu pleť a pleť so sklonom k akné. 

60 minút - 70€

The Max Deluxe ošetrenie pre spevnenie kontúr tváre, krku a dekoltu - spevňujúce ošetrenie s kmeňovými bunkami a peptidmi v kombinácii s liftingovou masážou pre okamžité a dlhotrvajúce výsledky. 

90 minút - 100€

Peelingové ošetrenia by Image Skincare - 10 druhov peelingov rôznej intenzity, pričom každý z nich je zameraný na iný problém pleti - vrásky, akné, rozšírené póry,  pigmentové škvrny nemajú šancu. Ošetrenie sa odporúča v kúre 6 ošetrení v rozostupe 2-4 týždne a je vhodné ho robiť len v jesenných a zimných mesiacoch. 

50 minút - 60-89€


Iné ošetrenia a masáže 

Sculpturálny lifting MS - ošetrenie pleti spojené s hĺbkovou liftingovou masážou : dvojfázové čistenie, peeling podľa stavu pokožky, hĺbkové čistenie podľa potreby, 3 druhy masáži, maska, sérum zapracované ultrazvukom, záverečná starostlivosť. 

90 minút - 80€

Myofasciálny lifting - dôkladné spracovanie každého milimetra vášho dekoltu, krku a tváre v posune proti algoritmu starnutia. Ošetrenie zahŕňa dvojfázové čistenie, peeling podľa stavu pokožky, intenzívny myofasciálny lifting, maska, záverečná starostlivosť. 

90 minút - 80€

Algae peeling - ošetrenie pleti tzv. tekutými ihlami z vodných rias. Intenzívne ošetrenie, ktoré rieši všetky problémy - rozšírené póry, akné, vrásky, jazvy, pigmenty. 

60 minút - 50€

Oxygeneo - prístrojové ošetrenie, ktoré zahŕňa 3 technológie - ráadiofrekvencia, infúzia aktívnych látok a okysličenie pleti a ultrazvuk pre ešte lepšie zapracovanie aktívnych látok. 

Oxygeneo tvár - 60€

Oxygeneo tvár, krk, dekolt - 90€